Komunikaty Stowarzyszenia

W tym dziale zapoznasz się z komunikatami dotyczącymi Stowarzyszenia.


ZŁOŻONY WNIOSEK DO MKiDN
Informujemy, iż Stowarzyszenie Brama Czadrowska w ramach swojej działalności złożyło wniosek do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o dofinansowanie zadania realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji ministra w roku 2015.
Więcej >>


NABÓR CZŁONKÓW
Informujemy, iż jest możliwość zapisów do Stowarzyszenia Brama Czadrowska. Głównym celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, ze szczególnym uwzględnieniem sołectwa Czadrów. Stowarzyszenie opiera swą działalność na społecznej pracy jego członków oraz wolontariuszy.
Więcej >>


ZASADY OPŁACANIA SKŁADEK
Komunikat dla członków Stowarzyszenia Brama Czadrowska, w sprawie zasad opłacania składek członkowskich.
Więcej >>


LOGO STOWARZYSZENIA
Dnia 18.04.2015 roku w świetlicy w Czadrowie odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Brama Czadrowska. Na spotkaniu zostały omówione sprawy organizacyjne i propozycje działań w roku 2015. Podczas spotkania zostało zaprezentowanych kilka wzorów logo, z których członkowie wybrali jedno, dzięki któremu będzie można identyfikować Stowarzyszenie.
Więcej >>


PRZEKAŻ 1% PODATKU
Zwracamy się z prośbą o przekazywanie 1% podatku naszej organizacji pożytku publicznego, jaką jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Wiejskiej „Brama Czadrowska”.
Więcej >>